BIP DPS Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej

Biuletyn DPS -Życie na Romera

DDPS 1
10.11.2017 - Dzień Jeża

 

Z Okazji Dnia Jeża Pani Małgosia zorganizowała nam pogadankę na temat jeży. Dowiedzieliśmy się czym się żywią, gdzie śpią, obaliliśmy kilka mitów. Spotkanie było ciekawe, mimo iż żywych jeży nie mieliśmy, mogliśmy chociaż popatrzeć na figurki.

Więcej…
 
09.11.2017 - Dzień seniora na Potulickiej

Ze względu, że w poprzednim miesiącu było tyle imprez z okazji dnia seniora, postanowiliśmy nasz wewnętrzną imprezę z okazji dnia seniora przełożyć na listopad. Z tej okazji Rada osiedla zrobiła nam niespodziankę i dla każdego seniora dała mały upominek. Jesteśmy szczęśliwi, że o nas pamiętają.

Więcej…
 
07.11.2017 - Dzień bajki

W tym dniu W Domu przy ul. Romera organizowany był dzień bajki. Pierwsza taka impreza, na którą przyjechały Domy z miasta i okolic. Było mnóstwo konkursów drużynowych, gdzie członkowie musieli pochwalić się swoją znajomością bajek. Nasz dom zajął drugie miejsce w konkursie drużynowym. Odbył się również konkurs na najpiękniejszą pracę plastyczną. Jury jednogłośnie z ponad 50 prac wyprali pracę naszej podopiecznej Pani Wiesławy Hajkowskiej. Praca nosi tytuł „Jś i Małgosia” i została namalowana własnoręcznie przez Panią Wiesię. Jesteśmy bardzo dumni, a prace Pani Wiesi ozdabiają cały nasz dom.

Więcej…
 
26.10.2017 - Dzień seniora Romera

Z okazji dnia seniora zostaliśmy zaproszeni na imprezę organizowaną przez nasz macierzysty Dom. Bardzo chętnie, wzięliśmy w nim udział. Był poczęstunek, występy ale największym zaskoczeniem było wyróżnienie podopiecznych, którzy aktywnie uczestniczą w życiu Domu. Zostali przez kierownictwo a także Panią dyrektor docenieni. Bardzo się cieszymy, że mimo iż, seniorzy są już na emeryturach nie spoczywają na laurach i bardzo chętnie pomagają w różnych aktywnościach organizowanych przez nasz dom.

Więcej…
 
25.10.2017 - Posłanie od seniorów

„Posłanie od seniorów” taki tytuł nosi reportaż w gazecie Kurier Szczeciński. Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w akcji szycia posłań dla psów w schronisku w Choszcznie. Jak mówią nasi podopieczni są to nasi bracia mniejsi i mamy obowiązek i m pomóc. Wszyscy się zaangażowali w pomoc, jedni tną gąbki jako wypełniacz, drudzy obszywają materiał a jeszcze inni wypychają gotowe posłania. Jest przy tym dużo pracy, ale mamy satysfakcję, że zostaną wykorzystane, i psiakom będzie ciepło.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 17