BIP DPS Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej

Biuletyn DPS -Życie na Romera

Prezentacja twórczości artystycznej Seniorów Dziennego Domu Pomocy Społecznej Nr 2 w Szczecińskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego na Prawobrzeżu – DDPS/Ł 15.12.16r.

Dnia 19.12.16r. Seniorzy Dziennego Domu Pomocy Społecznej Nr 2 przy ul. Łukasiewicza 6 w Szczecinie po raz drugi mięli niezwykłą okazję do zaprezentowania swojej twórczości artystycznej o tematyce świątecznej. Tym razem miejscem wystawy i jednocześnie kiermaszu bożonarodzeniowego było Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego na Prawobrzeżu. W kiermaszu udział brały wszystkie Dzienne Domy Pomocy Społecznej oraz Dom pomocy Społecznej przy ul. Romera 21/29 w Szczecinie. Nasze prace były ściśle związane z tematyką świąteczną.

Królowały drewniane renifery, drewniane domki, skrzaty świąteczne, choinki bawełniane oraz z żywego świerku i mchu. Tegoroczne prace prezentowane podczas kiermaszu charakteryzowały się wielka spójnością kolorystyczną. Dominowała biel i szarości. Tak jak w poprzedniej prezentacji, tak i dziś nasze prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy chwalił, podziwiał, gratulował. Jest to najlepsze podziękowanie dla naszych seniorów, którzy włożyli w te dekoracje tak wiele pracy i serca. Jesteśmy z nich niesamowicie dumni! A tegoroczne prezentacje dały tylko potwierdzenie, że Nasi seniorzy są niezwykle zdolni, twórczy i kreatywni.