BIP DPS Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej

Biuletyn DPS -Życie na Romera

,,Żegnamy Rok 2016…” – uroczyste spotkanie Sylwestrowe w Dziennym Domu pomocy Społecznej Nr 2 przy ul. Łukasiewicza 6 – 30.12.16r.

Ostatnim spotkaniem w Dziennym Domu Pomocy Społecznej Nr 2 przy ul. Łukasiewicza 6 w Szczecinie w 2016 roku, było Uroczyste Spotkanie Sylwestrowe które odbyło się w piątek, tj. 30 grudnia. Seniorzy tego dnia przybyli licznie na spotkanie aby ostanie dni roku spędzić w gronie najbliższych przyjaciół. Wszyscy wspólnie dokonaliśmy podsumowania kończącego się 2016 roku. Był to rok dla nas bardzo obfity w liczne sukcesy, o czym świadczą liczne medale, puchary czy dyplomy zdobyte przez Seniorów. Był to także rok pełen pracy i trudu: przygotowywanie występów, prac rękodzielniczych, przygotowań świątecznych … Rok 2016 przyniósł nam jednak wiele satysfakcji, dumy i zadowolenia.

Po wspólnym podsumowaniu nadszedł czas na noworoczne życzenia i toast za przemijający już rok. Na podopiecznych w tym dniu czekały także liczne smakołyki, aby jeszcze bardziej osłodzić ostatnie dni roku. Przepyszne ciasta przygotowane przez nasze zdolne Seniorki, owoce oraz gorące napoje. W tle można było usłyszeć wesołe przeboje z różnych lat. I tak wspólnie tańcząc, śpiewając bawiliśmy się aż do samego obiadu. Mamy nadzieję, że zgodnie z przepowiednią – jaki ostatni dzień roku taki cały następny rok. Jeśli tak to z pewnością rok 2017 będzie udany ! Wszystkim życzymy szczęśliwego Nowego Roku!